$429,000
- Land
- 84 Acres
- $5,107 per Acre
E Gatlin Rd Unit Marlow OK 73055, Marlow, OK 73055
E Gatlin Rd Unit Marlow OK 73055, Marlow, OK 73055$429,000
E Gatlin Rd Unit Marlow OK 73055, Marlow, OK 73055
E Gatlin Rd Unit Marlow OK 73055, Marlow, OK 73055$149,000
2152 Bailey Rd, Bray, OK 73055
Katy Iverson Marlow Properties and Investments
$299,000
286047 Troy Rd, Bray, OK 73055
Todd Robertson
LAND PROS, LLC
(580) 217-8625
$150,000
503, 505, 507 E Main St, Marlow, OK 73055
Katy Iverson Marlow Properties and Investments
$179,900
605 N Ash St, Marlow, OK 73055
Cace Robertson LAND PROS, LLC
$195,000
Hwy 81, Rush Springs, OK 73082
Hwy 81, Rush Springs, OK 73082$349,000
1007 S Broadway St, Marlow, OK 73055
1007 S Broadway St, Marlow, OK 73055$1,700,000
??? N Highway 81, Marlow, OK
??? N Highway 81, Marlow, OK$710,000
163573 N 7 Mile Rd, Marlow, OK
LISA EAKINS
ELGIN REALTY
(580) 678-3774
$1,700,000
3706 E Camelback Rd, Marlow, OK 73055
Todd Robertson
LAND PROS, LLC
(580) 265-5504
$20,000
0 E Osage Rd, Marlow, OK 73055
0 E Osage Rd, Marlow, OK 73055$880,000
0000 W Gatlin Rd, Bray, OK 73055
0000 W Gatlin Rd, Bray, OK 73055Showing Results 41 - 57, Page 2 of 2