$175,000 Sold Mar 31, 2026
275829 Caddo Rd, Marlow, OK 73055
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,700 Sq Ft
Last Sold Summary
- $103/SF
- 3 Days On Market
Last Listing Agent Anna McDonnell PREFERRED REAL ESTATE
275829 Caddo Rd, Marlow, OK 73055$175,000 Sold Mar 31, 2026
275829 Caddo Rd, Marlow, OK 73055
Last Sold Summary
Last Listing Agent Anna McDonnell PREFERRED REAL ESTATE
275829 Caddo Rd, Marlow, OK 73055$280,000 Sold Mar 25, 2026
9701 Garrett Rd, Marlow, OK 73055
Last Sold Summary
Last Listing Agent Clint Phillips REMAX OF DUNCAN
9701 Garrett Rd, Marlow, OK 73055$150,000 Sold Mar 03, 2026
107 W Wade St, Marlow, OK 73055
Last Sold Summary
Current Estimated Value $146,327
Last Listing Agent Andi Scifres Bridges Realty Group, LLC
107 W Wade St, Marlow, OK 73055$280,000 Sold Aug 20, 2025
701 701 N Broadway, Marlow, OK 73055
Last Sold Summary
Last Listing Agent SHAFFER TEAM PREFERRED REAL ESTATE
701 701 N Broadway, Marlow, OK 73055$252,000 Sold Dec 01, 2025
9502 Oklahoma 29, Marlow, OK 73055
Last Sold Summary
Last Listing Agent Tammy Vaughn LAND PROS, LLC
9502 Oklahoma 29, Marlow, OK 73055$32,000 Sold Feb 03, 2026
TBD S Bentley Dr, Marlow, OK 73055
Last Sold Summary
Last Listing Agent Leah Eary Prospera Realty Group
TBD S Bentley Dr, Marlow, OK 73055$105,000 Sold Sep 25, 2025
??? N 2790 Rd, Marlow, OK
Last Sold Summary
Last Listing Agent Andi Scifres Bridges Realty Group, LLC
??? N 2790 Rd, Marlow, OK$232,000 Sold Sep 15, 2025
281559 281559 E 1661 Rd, Marlow, OK
Last Sold Summary
Last Listing Agent Andi Scifres Bridges Realty Group, LLC
281559 281559 E 1661 Rd, Marlow, OK$83,500 Sold Aug 22, 2025
284066 284066 E Ballpark Rd, Marlow, OK 73055
Last Sold Summary
Last Listing Agent Jesse Torres PERKINS REALTY
284066 284066 E Ballpark Rd, Marlow, OK 73055$400,000 Sold Sep 15, 2025
280290 280290 Blackburn Rd, Marlow, OK 73055
Last Sold Summary
Last Listing Agent LaRetha- Spanky DAVIS Bridges Realty Group, LLC
280290 280290 Blackburn Rd, Marlow, OK 73055$360,000 Sold Apr 13, 2026
1816 S Railroad St, Marlow, OK 73055
Last Sold Summary
Last Listing Agent Todd Robertson LAND PROS, LLC
1816 S Railroad St, Marlow, OK 73055$295,000 Sold Feb 20, 2026
273030 Bronco Rd, Marlow, OK 73055
Last Sold Summary
Last Listing Agent Clint Phillips REMAX OF DUNCAN
273030 Bronco Rd, Marlow, OK 73055$170,000 Sold Sep 22, 2025
1218 1218 Aspen, Marlow, OK 73055
Last Sold Summary
Last Listing Agent SHAFFER TEAM PREFERRED REAL ESTATE
1218 1218 Aspen, Marlow, OK 73055$65,000 Sold Apr 15, 2026