Est $396,423
141 Eastman Ct, Marshall, MI 49068
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,331 Sq Ft
- Built 1998
Last Sold Summary
- 10% Above List Price
- $154/SF
- 8 Days On Market
- Last Sold Price $360,000
- Oct 11, 2023
Last Listing Agent Karri Iverson The Wagley Group