$549,900
- Land
- 11.82 Acres
- $46,523 per Acre
77 Hilldale Rd, Pequea, PA 17565
77 Hilldale Rd, Pequea, PA 17565$549,900
77 Hilldale Rd, Pequea, PA 17565
77 Hilldale Rd, Pequea, PA 17565$750,000
0 Hilldale Rd Unit PALA2086166, Holtwood, PA 17532
Andrew Bartlett Keller Williams Elite
$657,000
1109 Susquehannock Dr, Holtwood, PA 17532
Jake Fisher Hostetter Realty
$500,000
15 Deerfield Dr, Pequea, PA 17565
Carissa Garpstas Keller Williams Elite
$750,000
749 Hilldale Rd, Holtwood, PA 17532
Andrew Bartlett Keller Williams Elite
$500,000
448 Drytown Rd, Holtwood, PA 17532
Thomas Stewart Cavalry Realty LLC
$399,900
152 River Rd, Pequea, PA 17565
152 River Rd, Pequea, PA 17565$415,000
725 Marticville Rd, Pequea, PA 17565
Timothy Shreiner Berkshire Hathaway HomeServices Homesale Realty
$450,000
651 Martic Heights Dr, Pequea, PA 17565
Tom Taglieri Coldwell Banker Realty
$25,000
0 Pequea Blvd Unit PALA2077958, Conestoga, PA 17516
0 Pequea Blvd Unit PALA2077958, Conestoga, PA 17516$25,000
0 River Rd Unit PALA2087470, Pequea, PA 17565
0 River Rd Unit PALA2087470, Pequea, PA 17565