$385,000
2009 Buttonwood Ct, Maryville, IL 62062
- 3 Beds
- 3 Baths
- 2,173 Sq Ft
- Built 2022
Last Sold Summary
- 4% Below List Price
- $177/SF
- 25 Days On Market
Current Estimated Value $394,187
Last Listing Agent Tammy Owens RE/MAX Alliance
2009 Buttonwood Ct, Maryville, IL 62062