$400,000
- Land
- 3.57 Acres
- $112,045 per Acre
76 N Meyers Rd, Ludington, MI 49431
76 N Meyers Rd, Ludington, MI 49431$400,000
76 N Meyers Rd, Ludington, MI 49431
76 N Meyers Rd, Ludington, MI 49431$52,900
V/L Meade Twp, Free Soil, MI 49411
V/L Meade Twp, Free Soil, MI 49411$142,000
3077 S Tyndall Rd, Branch, MI 49402
3077 S Tyndall Rd, Branch, MI 49402$23,900
226 Taylors Ct Unit 10, Scottville, MI 49454
226 Taylors Ct Unit 10, Scottville, MI 49454$245,000
LOT D Hogenson, Scottville, MI 49454
LOT D Hogenson, Scottville, MI 49454$69,900
0 N Cherry Ln Unit 25053077, Free Soil, MI 49411
0 N Cherry Ln Unit 25053077, Free Soil, MI 49411$1,000,000
3607 E Hansen Rd, Custer, MI 49405
3607 E Hansen Rd, Custer, MI 49405$99,000
2655 Highway 10 NW, Ludington, MI 49431
2655 Highway 10 NW, Ludington, MI 49431$449,000
V/L 118A E Townline Rd, Free Soil, MI 49411
V/L 118A E Townline Rd, Free Soil, MI 49411$35,900
Parcel 1 County Line Rd, Free Soil, MI 49411
Parcel 1 County Line Rd, Free Soil, MI 49411$16,000
V/L A Lenox Ave, Summit Township, MI 49449
V/L A Lenox Ave, Summit Township, MI 49449$59,900
0 Lenox Ave, Summit Township, MI 49449
0 Lenox Ave, Summit Township, MI 49449$18,900
216 Taylors Ct Unit 5, Scottville, MI 49454
216 Taylors Ct Unit 5, Scottville, MI 49454$119,900
0 Highway 10 NW, Ludington, MI 49431
0 Highway 10 NW, Ludington, MI 49431$249,500
846 S Lakeshore Dr Unit 2, Ludington, MI 49431
846 S Lakeshore Dr Unit 2, Ludington, MI 49431$179,900
LOT G Hogenson, Scottville, MI 49454
LOT G Hogenson, Scottville, MI 49454$26,200