Est $909,208
5834 61st St, Maspeth, NY 11378
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,215 Sq Ft
- Built 1920
Last Sold Summary
- 9% Above List Price
- $687/SF
- 98 Days On Market
- Last Sold Price $835,000
- Aug 22, 2023
Last Listing Agent Alan Mann Douglas Elliman Real Estate
Est $909,208
5834 61st St, Maspeth, NY 11378
Last Sold Summary
Last Listing Agent Alan Mann Douglas Elliman Real Estate
Est $1,096,756
58-38 Fresh Pond Rd, Flushing, NY 11378
Last Sold Summary
Last Listing Agent Margaret Klusek Winzone Realty Inc
53-70 64th St, Maspeth, NY 11378
Last Sold Summary
Last Listing Agent Donna Demkowicz Donna Demkowicz R E Corp
Est $1,136,284
59-14 69th St, Maspeth, NY 11378
Last Sold Summary
Last Listing Agent John Amore Prime Realty
Est $920,239
60-75 54th Place, Maspeth, NY 11378
Last Sold Summary
Last Listing Agent Jamie Zheng Jamie Realty Group
Est $821,231
60-36 71st St, Maspeth, NY 11378
Last Sold Summary
Last Listing Agent Rosa Gambino Winzone Realty Inc
Est $819,452
5954 69th Ln, Maspeth, NY 11378
Last Sold Summary
Last Listing Agent Nora Avalos NY Superior Realty
Est $624,071
6456 58th Rd, Maspeth, NY 11378
Last Sold Summary
Last Listing Agent Joseph Guido O Kane Realty
Est $900,985
6119 56th Ave, Maspeth, NY 11378
Last Sold Summary
Last Listing Agent Adam Krzesniak Keller Williams Landmark II
Est $1,004,625
67-10 53rd Dr, Maspeth, NY 11378
Last Sold Summary
Last Listing Agent Lucy Lu Landmark International R E LLC
Est $1,917,929
60-01 Metropolitan Ave, Flushing, NY 11385
Last Sold Summary
Last Listing Agent Peter Nowik Trademarko Realty Inc
62-15 53rd Ave Unit 5-B, Maspeth, NY 11378
Last Sold Summary
Last Listing Agent Agnieszka Pikulinska Trademarko Realty Inc
Est $1,216,511