$217,000 Last List Price Sold May 14, 2025
2407 S Nottoway Ave, Gonzales, LA 70737
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,202 Sq Ft
- Built 1995
Last Sold Summary
- $181/SF
- 69 Days On Market
Current Estimated Value $216,739
Last Listing Agent Neil Kahn Zatta Real Estate Group LLC
2407 S Nottoway Ave, Gonzales, LA 70737