$1,700,000
- Land
- 47.44 Acres
- $35,835 per Acre
0 Kedron Rd Unit RTC3047282, Spring Hill, TN 37174
0 Kedron Rd Unit RTC3047282, Spring Hill, TN 37174$1,700,000
0 Kedron Rd Unit RTC3047282, Spring Hill, TN 37174
0 Kedron Rd Unit RTC3047282, Spring Hill, TN 37174$295,000
1468 Rock Springs Rd, Columbia, TN 38401
1468 Rock Springs Rd, Columbia, TN 38401$3,275,000
616 N James M Campbell Blvd, Columbia, TN 38401
616 N James M Campbell Blvd, Columbia, TN 38401$395,000
348 Geneva, Columbia, TN 38401
Chase Blanchard
simpliHOM
(931) 253-1397
$750,000
0 Flat Creek Rd, Spring Hill, TN 37174
0 Flat Creek Rd, Spring Hill, TN 37174$954,900
998 Spruce Ridge Ln, Spring Hill, TN 37174
Toni Frizzell
Tyler York Real Estate Brokers, LLC
(931) 616-1317
$624,900
5005 Campbellsville Pike, Culleoka, TN 38451
Teresa Points
Keller Williams Realty
(931) 954-7735
$989,000
327 Stoneybrook Rd, Columbia, TN 38401
Teresa Points
Keller Williams Realty
(931) 293-9300
$399,000 Coming Soon
106 Carol Dr, Columbia, TN 38401
Samantha (Grace) Dunn
Keller Williams Realty
(931) 429-3107
$899,900
4195 Pulaski Hwy, Culleoka, TN 38451
Teresa Points
Keller Williams Realty
(931) 350-6562
$975,000
616 N James M Campbell Blvd, Columbia, TN 38401
616 N James M Campbell Blvd, Columbia, TN 38401$1,100,000
0 Tom Sharp Rd Unit RTC3164111, Columbia, TN 38401
Valencia Phillips
Advantage Realty of Middle TN
(931) 534-9778
$269,000
309 Wall St, Mount Pleasant, TN 38474
Danielle Sutton
Keller Williams Realty Nashville/Franklin
(931) 485-6118
$355,000
1824 Elizabeth Ln, Columbia, TN 38401
Natalie Harper
Crye-Leike, Inc., REALTORS
(931) 488-7242
$285,000
1801 Goldsberry St, Columbia, TN 38401
Toni Frizzell
Tyler York Real Estate Brokers, LLC
(931) 567-0466
$2,250,000
0 Flat Creek Rd, Spring Hill, TN 37174
0 Flat Creek Rd, Spring Hill, TN 37174$379,000
302 Andes Dr, Columbia, TN 38401
David Gordon
Coldwell Banker Southern Realty
(931) 293-1412
$319,900
2745 Fordham St, Columbia, TN 38401
Teresa Points
Keller Williams Realty
(931) 914-3464
$450,000
3026 Dove Ct N, Spring Hill, TN 37174
Toni Frizzell
Tyler York Real Estate Brokers, LLC
(931) 909-2374
$165,000
423 Mooresville Pike, Columbia, TN 38401
Marlina Ervin
Keller Williams Realty
(931) 229-4233
$1,650,000
0 Culleoka Hwy Unit RTC3136806, Culleoka, TN 38451
0 Culleoka Hwy Unit RTC3136806, Culleoka, TN 38451$399,500
0 Joe Peay Rd, Spring Hill, TN 37174
0 Joe Peay Rd, Spring Hill, TN 37174$1,599,999
2896 Fly Rd, Santa Fe, TN 38482
Katrena Miller
Luxury Homes International
(931) 329-5621
$324,900
2600 Williamsport Pike, Columbia, TN 38401
2600 Williamsport Pike, Columbia, TN 38401$469,900
1901 Sheffield Ln, Columbia, TN 38401
Kim Hinske
RE/MAX Encore
(931) 343-6928
$499,900
0 Old Zion Rd Unit 2 & 4, Columbia, TN 38401
0 Old Zion Rd Unit 2 & 4, Columbia, TN 38401$2,700,000
0 N James Campbell Blvd, Columbia, TN 38401
0 N James Campbell Blvd, Columbia, TN 38401$259,900
4 Old Zion Rd, Columbia, TN 38401
4 Old Zion Rd, Columbia, TN 38401$100,000
410 Mooresville Pike, Columbia, TN 38401
410 Mooresville Pike, Columbia, TN 38401$489,000
2644 Scribners Mill Rd, Culleoka, TN 38451
Vickie Bean
Keller Williams Russell Realty & Auction
(931) 534-9221
$1,500,000
0 Flat Creek Rd, Spring Hill, TN 37174
0 Flat Creek Rd, Spring Hill, TN 37174$729,000
4748 Kedron Rd, Spring Hill, TN 37174
Omar Martinez
Superior Realty & Management
(931) 909-2205
$1,350,000
0 Jacobs Rd Unit RTC3122884, Columbia, TN 38401
0 Jacobs Rd Unit RTC3122884, Columbia, TN 38401$419,000
105 Green Tree Ct, Columbia, TN 38401
Teresa Points
Keller Williams Realty
(931) 616-2615
$1,390,000
2153 Williamsport Pike, Columbia, TN 38401
George Vrailas
The Way Realty
(931) 429-0064
$2,749,900
2622 Poplar Knoll Dr, Columbia, TN 38401
Erin Krueger
Compass Tennessee, LLC
(931) 271-1959
$99,000
0 Lion Pkwy Unit RTC3079117, Columbia, TN 38401
0 Lion Pkwy Unit RTC3079117, Columbia, TN 38401$570,000
2222 Tindell Ln, Columbia, TN 38401
Teresa Points
Keller Williams Realty
(931) 485-4086
$625,000
204 Hogan Ln, Columbia, TN 38401
George Vrailas
The Way Realty
(931) 404-6433
$359,900
1706 Brittany Ct, Columbia, TN 38401
Charles J. Cook Jr.
Keller Williams Realty
(931) 253-1509
Showing Results 41 - 80, Page 2 of 18