$390,000
N5914 County Road Hh, Mauston, WI 53948
- Land
- 91 Acres
- $4,286 per Acre
Last Sold Summary
- 13% Below List Price
- 99 Days On Market
Last Listing Agent Jonathan Minerick Homecoin.com
N5914 County Road Hh, Mauston, WI 53948$390,000
N5914 County Road Hh, Mauston, WI 53948
Last Sold Summary
Last Listing Agent Jonathan Minerick Homecoin.com
N5914 County Road Hh, Mauston, WI 53948Est $204,677
619 Grove St, Mauston, WI 53948
Last Sold Summary
Last Listing Agent David Germann Advantage Realty, LLC
$176,000
405 West Ave, Mauston, WI 53948
Julianne Delap @properties La Crosse
$425,000
N4362 25th Ave, Mauston, WI 53948
Last Sold Summary
Current Estimated Value $420,932
Last Listing Agent Joan Landuyt Mansour Castle Rock Realty LLC
N4362 25th Ave, Mauston, WI 53948Est $150,424
424 W State St, Mauston, WI 53948
Last Sold Summary
Last Listing Agent Breanna Garcia Century 21 Affiliated
$395,900
N959 State Road 58, Mauston, WI 53948
Ashley Lynch Castle Rock Realty LLC
$544,000
W4225 Vista Cir Unit 26, Mauston, WI 53948
Last Sold Summary
Current Estimated Value $575,828
Last Listing Agent Diana Gerke First Weber Inc
W4225 Vista Cir Unit 26, Mauston, WI 53948Est $188,209
305 Grove St, Mauston, WI 53948
Last Sold Summary
Last Listing Agent Jessica Kayhart Castle Rock Realty LLC
$24,988
Lot 24 Cemetery Rd, Mauston, WI 53948
Lot 24 Cemetery Rd, Mauston, WI 53948$480,000
N6893 Sandstone Dr, Mauston, WI 53948
Last Sold Summary
Current Estimated Value $497,648
Last Listing Agent Seth Tully Castle Rock Realty LLC
N6893 Sandstone Dr, Mauston, WI 53948Est $130,451