$229,000
- Land
- 1.18 Acres
- $194,068 per Acre
1230 Alsace, Canyon Lake, TX 78132
1230 Alsace, Canyon Lake, TX 78132$229,000
1230 Alsace, Canyon Lake, TX 78132
1230 Alsace, Canyon Lake, TX 78132$540,990
Mia Plan at Meyer Ranch, Canyon Lake, TX 78132
$558,990
Oltorf Plan at Meyer Ranch, Canyon Lake, TX 78132
$1,375,000
1524 White River Rd, Canyon Lake, TX 78133
Janet Smalley Kuper Sotheby's Intl RTY - NB
$285,000
1808 Trail Ridge Dr, Canyon Lake, TX 78133
Troy Jaster Keller Williams City-View
$350,000
3527 Comal Springs, Canyon Lake, TX 78133
3527 Comal Springs, Canyon Lake, TX 78133$1,199,999
1341 Merlot, New Braunfels, TX 78132
Kyle Swinney Keller Williams Realty
$425,000
1708 Kneupper Farm, New Braunfels, TX 78132
Shelby Renfeld Keller Williams Heritage
$59,900
799 Hillside Loop, Canyon Lake, TX 78133
799 Hillside Loop, Canyon Lake, TX 78133$536,990
Gifford Plan at Meyer Ranch, Canyon Lake, TX 78132
$415,000
146 Creekview Dr, Canyon Lake, TX 78133
Charlin Akin C Akin 4 Realty LLC
$499,000
132 W Outer Dr, Canyon Lake, TX 78133
Erin Rodriguez Rodriguez Collective
$389,990
Maui Plan at Meyer Ranch - Enclave, New Braunfels, TX 78132
$239,000
284 Lake Forest, Canyon Lake, TX 78133
Valerie King Atlas Realty
$410,000
1744 Kneupper Farm, New Braunfels, TX 78132
Albert Castillo 3D Realty & Property Management
$383,990
1826 Pining St, New Braunfels, TX 78132
$85,000
509 Royal Oak Dr, Canyon Lake, TX 78133
Hannah Curro Popby Realty
$129,900
2331 Bella Vista, Canyon Lake, TX 78133
2331 Bella Vista, Canyon Lake, TX 78133$359,990