$329,000 Last List Price Sold Mar 31, 2026
8003 N 48th Ln, McAllen, TX 78504
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,746 Sq Ft
- Built 2025
Last Sold Summary
- $188/SF
- 198 Days On Market
Last Listing Agent Patricia Baez The Firm Real Estate Co. Llc
8003 N 48th Ln, McAllen, TX 78504