$495,000
- Land
- 1.45 Acres
- $341,379 per Acre
0000 E Hibiscus Blvd, Melbourne, FL 32901
0000 E Hibiscus Blvd, Melbourne, FL 32901$495,000
0000 E Hibiscus Blvd, Melbourne, FL 32901
0000 E Hibiscus Blvd, Melbourne, FL 32901$397,500
2912 Main St, Melbourne, FL 32901
2912 Main St, Melbourne, FL 32901$369,000
4022 Wilkes Dr, Melbourne, FL 32901
Laura Burns ITG Realty
$157,975
519 Williams St, Melbourne, FL 32901
Jacky Montes Mays KELLER WILLIAMS REALTY AT THE LAKES
$510,990
Nova Plan at Meridian at Mayfair - The Oaks Collection, Melbourne, FL 32901
$485,990
Honor Plan at Meridian at Mayfair - The Oaks Collection, Melbourne, FL 32901
$465,990
Eclipse Plan at Meridian at Mayfair - The Oaks Collection, Melbourne, FL 32901
$406,990
Celeste Plan at Meridian at Mayfair - The Oaks Collection, Melbourne, FL 32901
$444,990
Jefferson Plan at Meridian at Mayfair - The Arbor Collection, Melbourne, FL 32901
$434,990
Georgia Plan at Meridian at Mayfair - The Arbor Collection, Melbourne, FL 32901
$404,990
Columbus Plan at Meridian at Mayfair - The Arbor Collection, Melbourne, FL 32901
$359,990
Belmont Plan at Meridian at Mayfair - The Arbor Collection, Melbourne, FL 32901
$699,900
1208 River Dr Unit 401, Melbourne, FL 32901
Silvia Mozer RE/MAX Elite
$169,900
343 Talbot St Unit 93, Melbourne, FL 32901
Michael Robinson Lakewood Village
$99,900
605 Plum Grove Rd Unit C108, Melbourne, FL 32901
Kathy Baker Tropical Haven
$300,000
4030 Marlberry Ln, Melbourne, FL 32901
Chris Sheedy Coldwell Banker Residential RE
$1,200,000
2205 Livnats Ln, Melbourne, FL 32901