$49,999
- Land
- 2.07 Acres
- $24,154 per Acre
8329 Highway 100, Melrose, FL 32666
8329 Highway 100, Melrose, FL 32666$49,999
8329 Highway 100, Melrose, FL 32666
8329 Highway 100, Melrose, FL 32666$315,000
124 Mandarin Lake Rd, Melrose, FL 32666
Chase Rossi KELLER WILLIAMS GAINESVILLE REALTY PARTNERS
$1,500,000
24510 NE State Road 26, Melrose, FL 32666
24510 NE State Road 26, Melrose, FL 32666$390,000
135 Ashley Lake Dr, Melrose, FL 32666
WALTER KEY EPIQUE REALTY, INC
$1,650,000
2453 SE 30 St, Melrose, FL 32666
Jennie Tipton UNITED REAL ESTATE GALLERY
$375,000
7670 Bundy Lake Rd, Keystone Heights, FL 32656
7670 Bundy Lake Rd, Keystone Heights, FL 32656$129,000
135 & 137 Country Living Ln, Melrose, FL 32666
Penny Adams COLDWELL BANKER BEN BATES INC
$119,900
LOT 18 Trout St, Melrose, FL 32666
LOT 18 Trout St, Melrose, FL 32666$995,000
101 Ramsey Dr, Melrose, FL 32666
Ken Cornell BOSSHARDT REALTY SERVICES LLC
$925,000
1320 N County Road 315, Melrose, FL 32666
Patricia Hatch HATCH REALTY SERVICES
$82,500
118 Lemon St, Melrose, FL 32666
Garrett King KINGS HOME REALTY LLC
$59,900
5570 County Road 214, Keystone Heights, FL 32656
5570 County Road 214, Keystone Heights, FL 32656$299,999
1208 N County Road 315, Melrose, FL 32666
Betsy Pepine PEPINE REALTY
$88,500
0000 Lilly Lake Rd, Melrose, FL 32666
0000 Lilly Lake Rd, Melrose, FL 32666$359,000
114 Mandarin Lake Rd, Melrose, FL 32666
Branden Waters TREVOR WATERS REALTY INC
$1,150,000
9817 NE County Road 1469, Earleton, FL 32631
Taryn Lewis CW REALTY, INC. - KEYSTONE HEIGHTS