$115,000
- Land
- 6 Acres
- $19,167 per Acre
0 Louisiana 105, Melville, LA 71353
0 Louisiana 105, Melville, LA 71353$115,000
0 Louisiana 105, Melville, LA 71353
0 Louisiana 105, Melville, LA 71353$70,000
436 Dodge St, Melville, LA 71353
Penni Landry EXP Realty, LLC
$525,000
8713 Louisiana 105, Melville, LA 71353
Dawn Williams-Deare Dwight Andrus Real Estate Agency, LLC