$163,200 Last List Price
Tbd Par Road 4-50-1 Unit 1, Melville, LA 71353
- Land
- 50 Acres
- $3,264 per Acre
Last Sold Summary
- 11 Days On Market
Last Listing Agent Conner Munchrath Scout Real Estate Co.
Tbd Par Road 4-50-1 Unit 1, Melville, LA 71353$163,200 Last List Price
Tbd Par Road 4-50-1 Unit 1, Melville, LA 71353
Last Sold Summary
Last Listing Agent Conner Munchrath Scout Real Estate Co.
Tbd Par Road 4-50-1 Unit 1, Melville, LA 71353$306,900 Last List Price
Tbd Par Road 4-50-1 Unit 3, Melville, LA 71353
Last Sold Summary
Last Listing Agent Conner Munchrath Scout Real Estate Co.
Tbd Par Road 4-50-1 Unit 3, Melville, LA 71353