$80,000
- Land
- 2.91 Acres
- $27,491 per Acre
0 Green Valley Dr, Byrnes Mill, MO 63049
0 Green Valley Dr, Byrnes Mill, MO 63049$80,000
0 Green Valley Dr, Byrnes Mill, MO 63049
0 Green Valley Dr, Byrnes Mill, MO 63049$385,000
1036 Arbor Pointe Dr, Valley Park, MO 63088
Gloria Lu
$598,950
Franklin Plan at The Reserve at Wildwood - Liberty Series - 2 Car, Wildwood, MO 63040
$46,500
54 the Bluffs Dr Unit 54, Eureka, MO 63025
54 the Bluffs Dr Unit 54, Eureka, MO 63025$665,000
3483 High Ridge Blvd, High Ridge, MO 63049
Ann Campbell Strait Realty
$354,900
2 Royal II at Whispering Pines, High Ridge, MO 63049
Pamela Chyba ListWithFreedom.com Inc
$124,000
627 Vest Ave, Valley Park, MO 63088
627 Vest Ave, Valley Park, MO 63088$800,000
439 Chukker Valley, Ellisville, MO 63021
Mark Gellman EXP Realty, LLC
$609,000
326 Kevin Jon Ct, Eureka, MO 63025
Joseph Iannone Coldwell Banker Realty - Gundaker
$550,000
3830 Dutch Hollow Ln, Wildwood, MO 63069
Meghan Higgs Picket Fence Realty, LLC
$445,656
2536 Chukka Dr, Eureka, MO 63025
$949,745
2517 Aspen Grove Ct, Wildwood, MO 63040
$345,000
1738 Highview Circle Ct, Ballwin, MO 63021
Christine Kaestner RedKey Realty Leaders
$349,900
913 Sherwick Terrace, Ballwin, MO 63021
Michele Wilkes Integrity Realty STL
$8,000
5060 Fox Creek Rd, Pacific, MO 63069
5060 Fox Creek Rd, Pacific, MO 63069$475,457
174 Windfall Way, Eureka, MO 63025
$699,900
1233 Red Oak Plantation Dr, Ballwin, MO 63021
Stacie Robinson Robang Realty LLC
$719,200
Washington Plan at The Reserve at Wildwood - Liberty Series - 2 Car, Wildwood, MO 63040