$44,500
- Land
- 4.41 Acres
- $10,091 per Acre
9 Old Logging Rd Unit 9, Eureka, MO 63025
9 Old Logging Rd Unit 9, Eureka, MO 63025$44,500
9 Old Logging Rd Unit 9, Eureka, MO 63025
9 Old Logging Rd Unit 9, Eureka, MO 63025$29,000
625 Benton St, Valley Park, MO 63088
625 Benton St, Valley Park, MO 63088$221,900
1003 Pocono Trail, Ballwin, MO 63021
Stephanie Powers Keller Williams Chesterfield
$532,900
Radford Orchard Villa Plan at The Pointe at Brightleaf - Orchard Villas, Wildwood, MO 63038
$459,900
2 Meadows, Ellisville, MO 63021
Pamela Chyba ListWithFreedom.com Inc
$490,000
16802 Enderbush Ln, Eureka, MO 63025
Benji Lytle Opendoor Brokerage LLC
$272,100
1516 Cassie Ct, High Ridge, MO 63049
Patrick Angevine Realty Executives of St. Louis
$395,000
800 Whispering Village Cir, Ballwin, MO 63021
Katherine Lovegren Berkshire Hathaway HomeServices Select Properties
$338,500
425 Bush Dr, Ballwin, MO 63021
Joshua Allen Wood Brothers Realty
$680,500
Madison Plan at The Reserve at Wildwood - Liberty Series - 2 Car, Wildwood, MO 63040
$275,000
10 Della Dr, Fenton, MO 63026
Kristin Sprague Coldwell Banker Realty - Gundaker West Regional
$99,000
1455 Ridge Rd, Wildwood, MO 63021
1455 Ridge Rd, Wildwood, MO 63021$1,950,000
108 E Lark Dr, Fenton, MO 63026
108 E Lark Dr, Fenton, MO 63026$582,900
2 Hermitage II at Regal Pines Enclave, Ellisville, MO 63021
Pamela Chyba ListWithFreedom.com Inc
$310,000
2550 Old Sugar Creek Rd, Fenton, MO 63026
2550 Old Sugar Creek Rd, Fenton, MO 63026$42,500
3 & 5 Broken Arrow Ct, Byrnes Mill, MO 63025