$21,900
LT 4 638 Mercer Lake Cir, Mercer, WI 54547
- Land
- 2.17 Acres
- $10,092 per Acre
Last Sold Summary
- 4% Below List Price
- 671 Days On Market
Last Listing Agent Micki Holmstrom CENTURY 21 PIERCE REALTY - MERCER
LT 4 638 Mercer Lake Cir, Mercer, WI 54547