$170,000
612 Blackstone Village Unit 612, Meriden, CT 06450
- 1 Bed
- 1 Bath
- 968 Sq Ft
- Built 1971
Last Sold Summary
- 13% Above List Price
- $176/SF
- 2 Days On Market
Last Listing Agent Storm Steinberg Carbutti & Co., Realtors
612 Blackstone Village Unit 612, Meriden, CT 06450