$285,000 Last List Price Sold Sep 30, 2025
930 S Bryan Belt Line Rd, Mesquite, TX 75149
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,796 Sq Ft
- Built 1957
Last Sold Summary
- $159/SF
- 61 Days On Market
Current Estimated Value $279,023
Last Listing Agent Dan Willems RE/MAX DFW Associates
930 S Bryan Belt Line Rd, Mesquite, TX 75149