$1,500,000
2210 NE 203rd Terrace, Miami, FL 33180
- 5 Beds
- 4.5 Baths
- 4,270 Sq Ft
- Built 1971
Last Sold Summary
- 23% Below List Price
- $351/SF
- 202 Days On Market
Current Estimated Value $1,617,052
Last Listing Agent Yosi Tal G Realty Group, LLC.
2210 NE 203rd Terrace, Miami, FL 33180