$175,000
- Land
- 1.05 Acres
- $166,667 per Acre
0 Main St Unit 2099304, Middleburg, FL 32068
0 Main St Unit 2099304, Middleburg, FL 32068$175,000
0 Main St Unit 2099304, Middleburg, FL 32068
0 Main St Unit 2099304, Middleburg, FL 32068$770,000
2435 Range Line Rd, Middleburg, FL 32068
JULIUS TATUM WATSON REALTY CORP
$175,000
2326 North St, Middleburg, FL 32068
2326 North St, Middleburg, FL 32068$199,000
2139 2143 Charter Pointe Way, Middleburg, FL 32068
2139 2143 Charter Pointe Way, Middleburg, FL 32068$3,900,000
0 Black Creek Dr Unit 2134758, Middleburg, FL 32068
0 Black Creek Dr Unit 2134758, Middleburg, FL 32068$335,000
5147 Chicory Cir, Middleburg, FL 32068
Luke Marlar ONE REALTY CORP
$274,990
1885 Jennings Way, Middleburg, FL 32068
$1,365,000
1703 Pelican Place, Middleburg, FL 32068
JACOB ORANGE DJ & LINDSEY REAL ESTATE
$275,440
3596 Prancer Point, Middleburg, FL 32068
$279,900
5270 Mallard Rd, Middleburg, FL 32068
Monte Mohr EXP REALTY LLC
$275,000
4547 County Road 218, Middleburg, FL 32068
ALEXIS PASHKOW HERRON REAL ESTATE LLC
$645,000
3760 Old Jennings Rd, Middleburg, FL 32068
3760 Old Jennings Rd, Middleburg, FL 32068$174,900
1480 Brangus Rd, Middleburg, FL 32068
Lynwood Moore INTEGRITY REALTY & MANAGEMENT INC
$225,000
20 N Dolphin Ave, Middleburg, FL 32068
Shelby Dorsey FREEDOM REALTY GROUP LLC
$115,000
3477 Olin Baxley Rd, Middleburg, FL 32068
3477 Olin Baxley Rd, Middleburg, FL 32068$285,000
5400 County Road 218, Middleburg, FL 32068
5400 County Road 218, Middleburg, FL 32068$279,500
2489 Cosmos Ave, Middleburg, FL 32068