$65,000
- Land
- 1.53 Acres
- $42,584 per Acre
36B 1 A2 Point Anne Dr, Hartfield, VA 23071
36B 1 A2 Point Anne Dr, Hartfield, VA 23071$65,000
36B 1 A2 Point Anne Dr, Hartfield, VA 23071
36B 1 A2 Point Anne Dr, Hartfield, VA 23071$369,000
Rt 17 Tidewater Trail, Water View, VA 23180
Rt 17 Tidewater Trail, Water View, VA 23180$537,500
1437 Locust Grove Rd, Topping, VA 23169
Donna Erwin
Erwin Realty
(804) 567-7617
$329,900
14799 General Puller Hwy, Hardyville, VA 23070
S Jean Pierce
RE/MAX Elevate
(804) 603-6598
$124,900
422 Syringa Rd, Topping, VA 23169
Susan Jenkins
Better Homes & Gardens R.E.
(804) 534-2385
$65,000
000 Point Anne Dr, Hartfield, VA 23071
000 Point Anne Dr, Hartfield, VA 23071$240,000
00 Richmond Rd, Deltaville, VA 23043
00 Richmond Rd, Deltaville, VA 23043$568,150
TBD N Shore Rd, Locust Hill, VA 23092
Jake Sklar Hometown Realty
$784,950
459 Willow Ln, Wake, VA 23176
Russell McNamara Hometown Realty
$799,900
71 Egret Point Dr, Locust Hill, VA 23092
Olivia Major Real Broker LLC
$570,000
353 Farmers Dell Ln, Deltaville, VA 23043
Olivia Major Real Broker LLC
$601,900
Lot 23 N Shore Rd, Locust Hill, VA 23092
Jake Sklar Hometown Realty
$537,000
1306 General Puller Hwy, Saluda, VA 23149
Tyler Fleming Hometown Realty
$749,500
590 Wilton Creek Rd, Hartfield, VA 23071
Evie Wilton Long & Foster Real Estate, Inc.
$1,375,000
1718 Mariners Woods Dr, Hartfield, VA 23071
David Dew IsaBell K. Horsley Real Estate
$729,000
209 Sunset Vista Dr, Hartfield, VA 23071
Neena Rodgers Pearls of the Chesapeake LLC
$599,000
138 Delta Dr, Deltaville, VA 23043