$251,000
4503 Washington St, Midland, MI 48642
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,936 Sq Ft
- Built 1965
Last Sold Summary
- 2% Above List Price
- $130/SF
- 4 Days On Market
Current Estimated Value $264,535
Last Listing Agent Jennifer Horton RE/MAX of Midland
4503 Washington St, Midland, MI 48642