$385,000 Sold Oct 31, 2025
18 Depot St, Milford, MA 01757
- 2 Beds
- 1 Bath
- 950 Sq Ft
- Built 1900
Last Sold Summary
- 1% Above List Price
- $405/SF
- 6 Days On Market
Current Estimated Value $380,844
Last Listing Agent Joshua Lioce
18 Depot St, Milford, MA 01757