$205,000
- Land
- 10 Acres
- $20,500 per Acre
5 Mozart Place, Millstadt, IL 62260
5 Mozart Place, Millstadt, IL 62260$205,000
5 Mozart Place, Millstadt, IL 62260
5 Mozart Place, Millstadt, IL 62260$518,500
19 Adderly Ln, Millstadt, IL 62260
Jan Fiss Nester Realty
$448,000
201 Adderly Ln, Millstadt, IL 62260
Ana Montoya Keller Williams Pinnacle
$550,000
60 Josiah Ln, Millstadt, IL 62260
Kayla Keck Nester Realty
$448,000
113 Adderly Ln, Millstadt, IL 62260
Ana Montoya Keller Williams Pinnacle
$560,000
13 Algonquin Dr, Millstadt, IL 62260
Karen Whelan Strano & Associates
$485,000
2606 Imbs Station Rd, Millstadt, IL 62260
Doug Payne Southern Illinois Realty, LLC
$385,000
23 W Laurel St, Millstadt, IL 62260
Judy Ross Southern Illinois Realty, LLC
$424,500
339 E Mill St, Millstadt, IL 62260
Gerry Davidson Prestige Realty Group
$234,900
414 W Harrison St, Millstadt, IL 62260
Summer Penet Nettwork Global
$41,000
405 Bardswell Dr, Millstadt, IL 62260
405 Bardswell Dr, Millstadt, IL 62260$80,000
913 Bach Dr, Millstadt, IL 62260
913 Bach Dr, Millstadt, IL 62260$80,000
908 Bach Dr, Millstadt, IL 62260
908 Bach Dr, Millstadt, IL 62260$80,000
905 Bach Dr, Millstadt, IL 62260
905 Bach Dr, Millstadt, IL 62260$375,000
312 E Madison St, Millstadt, IL 62260
Misael Chacon Beycome Brokerage Realty LLC
$80,000
909 Bach Dr, Millstadt, IL 62260
909 Bach Dr, Millstadt, IL 62260$387,000
6137 Floraville Rd, Millstadt, IL 62260
Linda Frierdich Century 21 Advantage
$1,000,000
5025 Edinburg Ct, Columbia, IL 62236
Linda Frierdich Century 21 Advantage