$1,138,000
356 Meadowhaven Way, Milpitas, CA 95035
- 2 Beds
- 2.5 Baths
- 1,280 Sq Ft
- Built 1994
Last Sold Summary
- $889/SF
- 17 Days On Market
Current Estimated Value $1,092,714
Last Listing Agent Stanley Lo Green Banker Realty
356 Meadowhaven Way, Milpitas, CA 95035