$115,000
- Land
- 1.01 Acres
- $113,861 per Acre
5340 Fairview Ln, Mingo, IA 50168
5340 Fairview Ln, Mingo, IA 50168$115,000
5340 Fairview Ln, Mingo, IA 50168
5340 Fairview Ln, Mingo, IA 50168$1,159,000
5530 Fairview Ln, Mingo, IA 50168
Krisanne Colby Calhoun Simply Better Realty, LLC
$45,000
Lot 5 Deer Ridge Dr, Mingo, IA 50168
Lot 5 Deer Ridge Dr, Mingo, IA 50168$150,000
5457 Fairview Ln, Mingo, IA 50168
5457 Fairview Ln, Mingo, IA 50168$195,000
5527 Fairview Ln, Mingo, IA 50168
5527 Fairview Ln, Mingo, IA 50168$110,000
5337 Fairview Ln, Mingo, IA 50168
5337 Fairview Ln, Mingo, IA 50168$45,000
Lot 3 Deer Ridge Dr, Mingo, IA 50168
Lot 3 Deer Ridge Dr, Mingo, IA 50168$175,000
5520 Fairview Ln, Mingo, IA 50168
5520 Fairview Ln, Mingo, IA 50168$45,000
Lot 9 Deer Ridge Dr, Mingo, IA 50168
Lot 9 Deer Ridge Dr, Mingo, IA 50168$75,000
5157 Fairview Ln, Mingo, IA 50168
5157 Fairview Ln, Mingo, IA 50168$344,900
104 Everett Cir, Mingo, IA 50168
Heather Rawlins Iowa Realty Colfax
$750,315
5220 Fairview Ln, Mingo, IA 50168
Krisanne Colby Calhoun Simply Better Realty, LLC
$25,000
201 Davenport St, Mingo, IA 50168
201 Davenport St, Mingo, IA 50168$45,000
Lot 7 Deer Ridge Dr, Mingo, IA 50168
Lot 7 Deer Ridge Dr, Mingo, IA 50168$69,500
303 S Station St, Mingo, IA 50168
Colby Lawson Real Estate Solutions
$175,000
5517 Fairview Ln, Mingo, IA 50168
5517 Fairview Ln, Mingo, IA 50168$205,000
12210 N 59th Ave W, Mingo, IA 50168
12210 N 59th Ave W, Mingo, IA 50168$45,000
Lot 8 Deer Ridge Dr, Mingo, IA 50168
Lot 8 Deer Ridge Dr, Mingo, IA 50168$45,000