$385,000 Sold Oct 29, 2025
7326 Nicollet Ave, Richfield, MN 55423
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,638 Sq Ft
- Built 1948
Last Sold Summary
- $235/SF
- 10 Days On Market
Current Estimated Value $376,147
Last Listing Agent Jill Lingwall RE/MAX Results
7326 Nicollet Ave, Richfield, MN 55423