$212,990 Last List Price Sold Mar 23, 2026
1426 S Moorefield Rd, Mission, TX 78572
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,148 Sq Ft
- Built 2026
Move in Ready Sold Summary
- $186/SF
- 112 Days On Market
Esperanza Homes Bentsen Palm - Sendero
1426 S Moorefield Rd, Mission, TX 78572