$3,518,500
- Land
- 1,135 Acres
- $3,100 per Acre
0 Mississippi 4, Holly Springs, MS 38635
0 Mississippi 4, Holly Springs, MS 38635$3,518,500
0 Mississippi 4, Holly Springs, MS 38635
0 Mississippi 4, Holly Springs, MS 38635$3,500,000
0 Shiloh Rd Unit 4106044, Brandon, MS 39042
0 Shiloh Rd Unit 4106044, Brandon, MS 39042$3,500,000
904 Cleveland Ave, Oxford, MS 38655
Taylor McGlawn Premier Properties of Oxford
$3,500,000
8654 Goodman Rd, Olive Branch, MS 38654
8654 Goodman Rd, Olive Branch, MS 38654$3,500,000
1899 Carsley Rd, Jackson, MS 39209
Jeff Foote Whitetail Properties Real Estate, LLC
$3,499,000
0 Kings Crossing Dr Unit 11669634, Tupelo, MS 38804
0 Kings Crossing Dr Unit 11669634, Tupelo, MS 38804$3,450,000
1338b Brookway Blvd, Brookhaven, MS 39601
1338b Brookway Blvd, Brookhaven, MS 39601$3,400,000
0 Red Bud & Old Oak Ln Unit 26-1140, Verona, MS 38879
Laura Watson Behr eXp Realty LLC
$3,400,000
0 N Frontage Rd Unit 26-145, Columbus, MS 39701
0 N Frontage Rd Unit 26-145, Columbus, MS 39701$3,399,000
1039 Cedar Hill Rd, Madison, MS 39110
William Fincher Lee Hawkins, Realty
$3,392,130
0 King Ranch Rd Unit 4139392, Canton, MS 39046
0 King Ranch Rd Unit 4139392, Canton, MS 39046$3,385,000
0 Getwell Rd Unit 4142615, Southaven, MS 38672
0 Getwell Rd Unit 4142615, Southaven, MS 38672$3,375,000
16 Chandeleur Point, Hattiesburg, MS 39402
Charles Dawe
Keller Williams
(601) 673-2617
$3,325,000
0 Blackjack Rd, Starkville, MS 39759
0 Blackjack Rd, Starkville, MS 39759$3,308,000
0 Elmore Rd, Southaven, MS 38671
0 Elmore Rd, Southaven, MS 38671$3,295,750