$365,000
- Land
- 94 Acres
- $3,883 per Acre
4 Old Hamburg Rd, Roxie, MS 39661
4 Old Hamburg Rd, Roxie, MS 39661$365,000
4 Old Hamburg Rd, Roxie, MS 39661
4 Old Hamburg Rd, Roxie, MS 39661$155,000
101 Pearl Hodge Rd, Laurel, MS 39443
Clif Cannon Southern Acres Hunting and Real Estate Properties
$24,910
0 W Smith Ferry Rd, Sontag, MS 39665
0 W Smith Ferry Rd, Sontag, MS 39665$199,000
1 Old Hamburg Roxie Rd NW, Roxie, MS 39661
1 Old Hamburg Roxie Rd NW, Roxie, MS 39661$215,000
01 Abernathy Rd, Flora, MS 39071
01 Abernathy Rd, Flora, MS 39071$528,000
Clara Foote Rd, Brandon, MS 39042
Clara Foote Rd, Brandon, MS 39042$95,000
0 Ethel Rd Unit 22819780, Collins, MS 39428
0 Ethel Rd Unit 22819780, Collins, MS 39428$64,505
3700 County Road 600, Ripley, MS 38663
3700 County Road 600, Ripley, MS 38663$200,000
00 Pheba-Beasley Rd, Pheba, MS 39755
00 Pheba-Beasley Rd, Pheba, MS 39755$913,000
3118 Jackson Landing Rd, Picayune, MS 39466
3118 Jackson Landing Rd, Picayune, MS 39466$411,245
Hopewell Rd NE, Sontag, MS 39665
Hopewell Rd NE, Sontag, MS 39665$1,036,750
County Road 409, Rienzi, MS 38865
County Road 409, Rienzi, MS 38865$144,840
0 Potluck Rd Unit Lot 1, Canton, MS 39046
0 Potluck Rd Unit Lot 1, Canton, MS 39046$1,297,000
401 S Binford Ave, Duck Hill, MS 38925
Wayne McPhail McPhail & Associates Inc.
$1,399,000
0 County Rd 5131 Unit LotWP001, Booneville, MS 38829
0 County Rd 5131 Unit LotWP001, Booneville, MS 38829$186,840
874 Mississippi 30, Booneville, MS 38829
874 Mississippi 30, Booneville, MS 38829$540,000
3400 Pleasant Grove Rd SE, Ruth, MS 39662