$336,309
- Land
- 125.43 Acres
- $2,681 per Acre
00 Grice Rd, Columbia, MS 39421
00 Grice Rd, Columbia, MS 39421$336,309
00 Grice Rd, Columbia, MS 39421
00 Grice Rd, Columbia, MS 39421$640,900
221ac Skyline Rd, Meridian, MS 39301
221ac Skyline Rd, Meridian, MS 39301$3,841,500
00022 Mississippi 22, Flora, MS 39071
00022 Mississippi 22, Flora, MS 39071$699,000
101 Hayden Ave, Pass Christian, MS 39571
Melinda Calhoun
Coastal Realty Group
(228) 400-4369
$239,000
0 Mississippi 309, Mount Pleasant, MS 38635
0 Mississippi 309, Mount Pleasant, MS 38635$85,000
0 Pine Lake Dr Unit 24638376, Terry, MS 39170
0 Pine Lake Dr Unit 24638376, Terry, MS 39170$224,900
0 Joe Coker Rd Unit 4098453, Pocahontas, MS 39213
0 Joe Coker Rd Unit 4098453, Pocahontas, MS 39213$249,500
127 Sandy Beach Dr, Pass Christian, MS 39571
127 Sandy Beach Dr, Pass Christian, MS 39571$215,000
124 E Second St, Long Beach, MS 39560
Misty Elsworth
Coastal Realty Group
(228) 364-0704
$48,000
0 Rainey Rd Unit 4131853, Jackson, MS 39212
0 Rainey Rd Unit 4131853, Jackson, MS 39212$925,000
173 Cr 254 Rd, Iuka, MS 38852
Derrick Tapp
Tapp Realty, LLC
(662) 642-1567
$295,000
328 Puunani Place, Diamondhead, MS 39525
328 Puunani Place, Diamondhead, MS 39525$189,000
0 Titus Stewart Rd Unit 11715805, Hattiesburg, MS 39401
0 Titus Stewart Rd Unit 11715805, Hattiesburg, MS 39401$449,900
15 Lakeridge Point, Lumberton, MS 39455
Charles Dawe
Keller Williams
(601) 541-5872
$20,000
3 Lake View Dr, Hernando, MS 38632
3 Lake View Dr, Hernando, MS 38632$25,000
0 W Bayou Rd Unit 4139952, Bay Saint Louis, MS 39520