$59,900
- Land
- 5.71 Acres
- $10,490 per Acre
0 Hill-Klein Rd Unit 25876821, Leslie, MO 63056
0 Hill-Klein Rd Unit 25876821, Leslie, MO 63056$59,900
0 Hill-Klein Rd Unit 25876821, Leslie, MO 63056
0 Hill-Klein Rd Unit 25876821, Leslie, MO 63056$225,000
24900 Clementine Rd, Newburg, MO 65550
Brian Peck Mossy Oak Properties Missouri Land Brokers LLC
$1,956,000
000 Bust Subdivision Rd, Potosi, MO 63664
Jason Stokes Midwest Land Group LLC
$199,500
1649 E 126 Rd, El Dorado Springs, MO 64744
Ryan Hubbard United Country American Heartl
$936,000
4159 NW State Route Ff, Adrian, MO 64720
4159 NW State Route Ff, Adrian, MO 64720$3,967,000
Tbd Hwy 65, Chillicothe, MO 64601
Tbd Hwy 65, Chillicothe, MO 64601$285,000
13937 W State Highway 47, Blackwell, MO 63626
13937 W State Highway 47, Blackwell, MO 63626$263,400
0 Morgan Ln Unit 25411503, Sheridan Township, MO 65648
0 Morgan Ln Unit 25411503, Sheridan Township, MO 65648$4,300,000
23605 County Road U-112, Norwood, MO 65717
23605 County Road U-112, Norwood, MO 65717$5,500,000
0 E Heller Rd, Columbia, MO 65202
0 E Heller Rd, Columbia, MO 65202$169,500
179 Craft Subdivision, Greenville, MO 63944
Legacy LLC Legacy Farm & Land Specialist LLC
$1,350,000
174 Last Resort Rd, Galena, MO 65656
Chad Morgenthaler Premier Farm Realty Group & Auction
$879,000
0 County Road 512, Wolf Island Township, MO 63845
Lucas Edington Mossy Oak Properties Mozark Re
$819,999
762 Cave Farm Rd, Troy, MO 63379
Jake Feldmann Midwest Land Group
$650,000
0 Hickory St, Harrisonville, MO 64701
0 Hickory St, Harrisonville, MO 64701$224,000