$49,900
- Land
- 1.08 Acres
- $46,204 per Acre
0 Silver Maple Dr Unit 9 & 10 363657, Mobile, AL 36695
0 Silver Maple Dr Unit 9 & 10 363657, Mobile, AL 36695$49,900
0 Silver Maple Dr Unit 9 & 10 363657, Mobile, AL 36695
0 Silver Maple Dr Unit 9 & 10 363657, Mobile, AL 36695$39,900
0 Wood Duck Ct Unit 7675957, Mobile, AL 36695
0 Wood Duck Ct Unit 7675957, Mobile, AL 36695$210,000
2065 Post Oak Ct, Mobile, AL 36695
Jimmy Thies Avani & Co RE Southern Sands
$119,900
2985 Canary Island Dr, Mobile, AL 36695
2985 Canary Island Dr, Mobile, AL 36695$285,000
8367 Calgary Dr S, Mobile, AL 36695
Bridgette Holloway Pinnacle Properties Gulf Coast LLC
$599,900
8391 Jeff Hamilton Road Extension, Mobile, AL 36695
8391 Jeff Hamilton Road Extension, Mobile, AL 36695$120,000
0 Shadow Creek Dr Unit 6, Mobile, AL 36695
0 Shadow Creek Dr Unit 6, Mobile, AL 36695$1,100,000
3505 Schillinger Rd S, Mobile, AL 36695
3505 Schillinger Rd S, Mobile, AL 36695$385,000
7671 Country Squire Dr, Mobile, AL 36695
Sarah Nelson Wellhouse Real Estate West LLC
$120,000
0 Shadow Creek Dr Unit 7, Mobile, AL 36695
0 Shadow Creek Dr Unit 7, Mobile, AL 36695$449,000
7160 Bradshaw Ct, Mobile, AL 36695
Marcile Sims Keller Williams Mobile
$174,000
0 Sandy Creek Rd Unit 7757885, Mobile, AL 36695
0 Sandy Creek Rd Unit 7757885, Mobile, AL 36695$399,000
1720 Leroy Stevens Rd, Mobile, AL 36695
Shanaya Preston Elite RE Solutions, LLC Gulf C
$228,000
7860 Country Dr, Mobile, AL 36619
Heather Davis Epique Inc
$86,000
7281 Isle of Palms Dr, Mobile, AL 36695
7281 Isle of Palms Dr, Mobile, AL 36695$164,000