Mobile County AL Homes for Sale with View
-
-
$599,000
$56K PRICE DROP- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 3,577 Sq Ft
2606 Charleston Oaks Dr E, Mobile, AL 36695
2606 Charleston Oaks Dr E, Mobile, AL 36695Tricia Graham Roberts Brothers West
-
$294,000
- 5 Beds
- 2.5 Baths
- 2,184 Sq Ft
2675 Creek Bend Ct, Mobile, AL 36695
2675 Creek Bend Ct, Mobile, AL 36695Tiffani Weber
-
$595,615
$54K PRICE DROP- 5 Beds
- 4.5 Baths
- 3,305 Sq Ft
5541 Riverwood Landing, Theodore, AL 36582
5541 Riverwood Landing, Theodore, AL 36582Matthew White Wellhouse Real Estate LLC - Mobile
-
$405,705
New Construction- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,193 Sq Ft
8284 Amanda Ln, Irvington, AL 36544
8284 Amanda Ln, Irvington, AL 36544Julissa Rodriguez IXL Real Estate LLC
-
$480,900
New Construction- 5 Beds
- 3 Baths
- 3,113 Sq Ft
3448 Bear Run Blvd, Saraland, AL 36571
3448 Bear Run Blvd, Saraland, AL 36571Jennie Ely
-
$285,000
- 3 Beds
- 3 Baths
- 2,145 Sq Ft
8630 Lott Rd, Wilmer, AL 36587
8630 Lott Rd, Wilmer, AL 36587Sam Calderone RE/MAX Partners
-
$274,900
Open Sun 2PM - 4PM $9K PRICE DROP- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,887 Sq Ft
1170 Wellington Ct S, Mobile, AL 36695
1170 Wellington Ct S, Mobile, AL 36695Jennifer Kirkland RE/MAX Partners
-
$499,000
$51K PRICE DROP- 4 Beds
- 3 Baths
- 3,473 Sq Ft
4776 Falls Church Rd, Mobile, AL 36608
4776 Falls Church Rd, Mobile, AL 36608Chris King
-
$314,900
$5K PRICE DROP- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,277 Sq Ft
10775 Burlington Estates Dr, Mobile, AL 36608
10775 Burlington Estates Dr, Mobile, AL 36608Cynthia Byrd
-
$275,000
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,791 Sq Ft
10763 Ridgeview Dr, Mobile, AL 36608
10763 Ridgeview Dr, Mobile, AL 36608Devin Scott Roberts Brothers West
-
$284,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,300 Sq Ft
11477 Moffett Rd, Wilmer, AL 36587
11477 Moffett Rd, Wilmer, AL 36587Laurel Elliott IXL Real Estate LLC
-
$269,950
$10K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,600 Sq Ft
9002 Glen Acres Dr N, Mobile, AL 36608
9002 Glen Acres Dr N, Mobile, AL 36608Michelle Davis
-
$277,000
$27K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,700 Sq Ft
8210 Junior Rd, Mobile, AL 36695
8210 Junior Rd, Mobile, AL 36695Janet Prince
-
$284,900
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,768 Sq Ft
653 Begeman Rd, Mobile, AL 36608
653 Begeman Rd, Mobile, AL 36608Chelsey Smith Wellhouse Real Estate West LLC
-
$340,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,120 Sq Ft
51 Forney Johnston Dr Unit A15, Dauphin Island, AL 36528
51 Forney Johnston Dr Unit A15, Dauphin Island, AL 36528Cliff Glansen FlatFee.com
-
$312,900
New Construction $5K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,722 Sq Ft
7618 Anglebrook Rd S, Mobile, AL 36695
7618 Anglebrook Rd S, Mobile, AL 36695Jennie Ely
-
$284,900
New Construction- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,791 Sq Ft
8340 Spruce Pine Dr, Semmes, AL 36575
8340 Spruce Pine Dr, Semmes, AL 36575Jennie Ely
-
$299,319
$15K PRICE DROP- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,133 Sq Ft
6516 Addison Woods Dr, Mobile, AL 36693
6516 Addison Woods Dr, Mobile, AL 36693Brett Walker Keller Williams Mobile
-
$278,900
New Construction- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,650 Sq Ft
12575 Ellen's Cove Dr N, Grand Bay, AL 36541
12575 Ellen's Cove Dr N, Grand Bay, AL 36541Jennie Ely
-
$346,800
New Construction- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,734 Sq Ft
255 Border Dr W, Mobile, AL 36608
255 Border Dr W, Mobile, AL 36608Melanie Green
-
$329,000
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,188 Sq Ft
4009 Meadow Run Dr, Mobile, AL 36619
4009 Meadow Run Dr, Mobile, AL 36619Heather Hoven Keller Williams Mobile
-
$282,900
New Construction- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,820 Sq Ft
4353 Alden Cir E, Mobile, AL 36695
4353 Alden Cir E, Mobile, AL 36695Rodney Aldridge ADAMS HOMES, LLC
-
$309,000
$6K PRICE DROP- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,699 Sq Ft
9259 Mcfarland Way, Mobile, AL 36695
9259 Mcfarland Way, Mobile, AL 36695Brandy Alidor
-
$341,900
New Construction- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,047 Sq Ft
7220 Hawkins Manor, Mobile, AL 36695
7220 Hawkins Manor, Mobile, AL 36695Jennie Ely
-
$299,000
$40K PRICE DROP- 2 Beds
- 2.5 Baths
- 1,152 Sq Ft
50 Forney Johnston Dr Unit 7A, Dauphin Island, AL 36528
50 Forney Johnston Dr Unit 7A, Dauphin Island, AL 36528Grace Tyson Grace Tyson Real Estate
-
$275,000
$25K PRICE DROP- Land
- 43.6 Acres
- $6,308 per Acre
10776 Christopher Ln, Semmes, AL 36575
10776 Christopher Ln, Semmes, AL 36575 -
$549,000
- Land
- 35,928 Sq Ft
- $665,616 per Acre
0 Audubon Place Unit 7581113, Dauphin Island, AL 36528
0 Audubon Place Unit 7581113, Dauphin Island, AL 36528 -
$127,000
- Land
- 21,780 Sq Ft
- $254,000 per Acre
2308 Henning Dr N, Mobile, AL 36619
2308 Henning Dr N, Mobile, AL 36619 -
$15,000
$3K PRICE DROP- Land
- 42,296 Sq Ft
- $15,448 per Acre
0 Dykes Rd Unit 7512439, Prichard, AL 36613
0 Dykes Rd Unit 7512439, Prichard, AL 36613 -
$264,500
$3K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,209 Sq Ft
3180 Bloomington Dr, Mobile, AL 36695
3180 Bloomington Dr, Mobile, AL 36695Stephanie Wheeler
-
$319,999
- Land
- 25.96 Acres
- $12,327 per Acre
0 Moffett Rd Unit 7724926, Semmes, AL 36575
0 Moffett Rd Unit 7724926, Semmes, AL 36575 -
$115,000
$6K PRICE INCREASE- Land
- 6.91 Acres
- $16,640 per Acre
0 Danner Rd E Unit 7705528, Wilmer, AL 36587
0 Danner Rd E Unit 7705528, Wilmer, AL 36587 -
$120,000
- Land
- 37,026 Sq Ft
- $141,176 per Acre
0 Shadow Creek Dr Unit 4, Mobile, AL 36695
0 Shadow Creek Dr Unit 4, Mobile, AL 36695 -
$70,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,339 Sq Ft
302 6th St, Mobile, AL 36611
302 6th St, Mobile, AL 36611Kelly Cummings
-
$183,200
1561 Illinois St, Mobile, AL 36604
1561 Illinois St, Mobile, AL 36604Cabretta Howell IXL Real Estate LLC
-
$94,500
- Land
- 7.29 Acres
- $12,963 per Acre
0 Langley Rd, Chunchula, AL 36521
0 Langley Rd, Chunchula, AL 36521 -
$234,900
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,590 Sq Ft
12551 Grand Bay Farms Dr N, Grand Bay, AL 36541
12551 Grand Bay Farms Dr N, Grand Bay, AL 36541Ron Lattrell
-
$60,000
- Land
- 9,892 Sq Ft
- $264,201 per Acre
0 5th St Unit 7649910, Mobile, AL 36608
0 5th St Unit 7649910, Mobile, AL 36608 -
$84,900
- Land
- 1 Acre
- $84,900 per Acre
4601 Moffett Rd, Mobile, AL 36618
4601 Moffett Rd, Mobile, AL 36618
Showing Results 201 - 240, Page 6 of 18