$585,000
3728 Dance Mill Rd, Phoenix, MD 21131
- 3 Beds
- 3 Baths
- 2,052 Sq Ft
- Built 1972
Last Sold Summary
- $285/SF
- 0 Days On Market
Current Estimated Value $587,891
Last Listing Agent Jeremy McDonough Mr. Lister Realty
3728 Dance Mill Rd, Phoenix, MD 21131