$69,900
- Land
- 1.41 Acres
- $49,574 per Acre
203 Le Coude Rd Unit 1.411+-acres, Monroe, LA 71203
203 Le Coude Rd Unit 1.411+-acres, Monroe, LA 71203$69,900
203 Le Coude Rd Unit 1.411+-acres, Monroe, LA 71203
203 Le Coude Rd Unit 1.411+-acres, Monroe, LA 71203$25,000
253 N Leo Ln, Monroe, LA 71203
253 N Leo Ln, Monroe, LA 71203$65,000
1513 S 10th St, Monroe, LA 71202
Shane Wooten Keller Williams Parishwide Partners
$45,500
604 E Frenchman's Bend Rd, Monroe, LA 71203
604 E Frenchman's Bend Rd, Monroe, LA 71203$148,106
1718 Chartres Cir Unit Block A Lot 42, Monroe, LA 71201
1718 Chartres Cir Unit Block A Lot 42, Monroe, LA 71201$23,000
207 Harmon Johnson Rd, Monroe, LA 71202
DJ Fortenberry Harrison Lilly
$49,900
188 Peters Ln, Monroe, LA 71202
Amy Brocato CENTURY 21 BUELOW-MILLER REALTY
$45,000
1008 S 5th St, Monroe, LA 71202
Julie Hansen DB Real Estate
$1,600,000
2509 Pargoud Landing, Monroe, LA 71201
Brad Bourgeois DB Real Estate
$170,000
61 W Elmwood Dr, Monroe, LA 71203
Dawn Bailey Coldwell Banker Group One Realty
$65,000
411 Bent Willow Loop, Monroe, LA 71203
411 Bent Willow Loop, Monroe, LA 71203$35,000
206 Caroline Ln, Monroe, LA 71203
206 Caroline Ln, Monroe, LA 71203$43,125
106 Charmant Rd, Monroe, LA 71203
106 Charmant Rd, Monroe, LA 71203$55,000
310 Egan St Unit 2700 Maddox St, Monroe, LA 71202
Tausha Strawder-Gray Strawder-Gray Realty, LLC
$189,000
7003 Egret Landing, Monroe, LA 71203
7003 Egret Landing, Monroe, LA 71203$139,400
142 Dallas Dr, Monroe, LA 71203
Debbie Bayles BetterHomes&GardensVeranda
$57,500