$359,790 Last List Price Sold Sep 23, 2025
8407 Rio Spring Dr, Mont Belvieu, TX 77523
- 5 Beds
- 4 Baths
- 2,844 Sq Ft
- Built 2025
Move in Ready Sold Summary
- $127/SF
- 22 Days On Market
Meritage Homes Heights of Barbers Hill
8407 Rio Spring Dr, Mont Belvieu, TX 77523