$165,000
- Land
- 102.12 Acres
- $1,616 per Acre
Tract 1 Sun River Cascade Rd, Cascade, MT 59421
Tract 1 Sun River Cascade Rd, Cascade, MT 59421$165,000
Tract 1 Sun River Cascade Rd, Cascade, MT 59421
Tract 1 Sun River Cascade Rd, Cascade, MT 59421$189,000
Tract 30 Turk Rd Unit TR 30, Helena, MT 59602
Tract 30 Turk Rd Unit TR 30, Helena, MT 59602$65,000
2548 Kaley Ln, Billings, MT 59105
2548 Kaley Ln, Billings, MT 59105$1,339,000
675 Warbler Ln, Corvallis, MT 59828
Catherine Lindbeck Berkshire Hathaway HomeServices - Hamilton
$5,750,000
1903 Mount Ellis Ln, Bozeman, MT 59715
1903 Mount Ellis Ln, Bozeman, MT 59715$1,380,000
3544 Mcintosh Ln, Darby, MT 59829
Wanda Sumner Berkshire Hathaway HomeServices - Hamilton
$299,999
2652 S 27th Rd, Ballantine, MT 59006
Erin Keith Sage Rock Real Estate
$1,229,900
526 Bitterroot Dr, Florence, MT 59833
Nicole Jones Engel & Völkers Western Frontier - Stevensville
$70,000
1384 W Eugene Ave, Billings, MT 59105
1384 W Eugene Ave, Billings, MT 59105$1,295,000
TBD Wold Rd, Laurel, MT 59044
TBD Wold Rd, Laurel, MT 59044$272,000
Tract 15 Old Ulm Cascade Rd, Cascade, MT 59421
Tract 15 Old Ulm Cascade Rd, Cascade, MT 59421$235,000
TBD Songbird Ln, Ennis, MT 59729
TBD Songbird Ln, Ennis, MT 59729$650,000
Lot 2 Deer Creek Rd, Missoula, MT 59802
Lot 2 Deer Creek Rd, Missoula, MT 59802$329,900
16 Tract Garnet Range, Drummond, MT 59832
16 Tract Garnet Range, Drummond, MT 59832$100,000
+/- 0.60 Acres Cemetery Rd, Park City, MT 59063
+/- 0.60 Acres Cemetery Rd, Park City, MT 59063$120,000
Lot 10 Elk Valley Ranch, Huson, MT 59846