$340,000
- Land
- 1.37 Acres
- $248,175 per Acre
5812 Dimes Rd, Rockville, MD 20855
5812 Dimes Rd, Rockville, MD 20855$340,000
5812 Dimes Rd, Rockville, MD 20855
5812 Dimes Rd, Rockville, MD 20855$549,000
700 Chaney Dr, Takoma Park, MD 20912
Scott Sachs Compass
$3,997,000
6116 Eastview St, Bethesda, MD 20817
Avi Galanti Compass
$1,175,000
7616 Carteret Rd, Bethesda, MD 20817
Steve Schuck Compass
$749,000
15501 Peach Leaf Ln, North Potomac, MD 20878
Danny Sadoun Compass
$1,395,000
8508 Scarboro Ct, Potomac, MD 20854
Joseph Hawkins Hawkins Real Estate Company
$1,390,000
2701 Olney Sandy Spring Rd, Olney, MD 20832
Thomas Riley TTR Sotheby's International Realty
$549,900
11809 Longdraft Ct, Gaithersburg, MD 20878
Trish Stovall Long & Foster Real Estate, Inc.
$1,295,000
9653 Watkins Rd, Gaithersburg, MD 20882
Coley Reed Long & Foster Real Estate, Inc.
$799,900
4 Burket Ct, Silver Spring, MD 20910
Eric Brooks Jason Mitchell Group
$3,075,000
8309 Loring Dr, Bethesda, MD 20817
Nairi Balian Haverford Realty, LLC
$1,199,000
5602 Huntington Pkwy, Bethesda, MD 20814
Joan Walsh Samson Properties
$799,000
228 Manor Cir, Takoma Park, MD 20912
Jack Alexander AMR Commercial, LLC
$259,000
3092 Fairland Rd, Silver Spring, MD 20904
3092 Fairland Rd, Silver Spring, MD 20904$1,200,000
18 Pinebark Ct, Brinklow, MD 20862
Steve Allnutt RE/MAX Advantage Realty
$944,990
Lynnfield Slab Plan at Parkland Trace - Signature, Boyds, MD 20841
$775,000
410 Norwood Rd, Silver Spring, MD 20905
410 Norwood Rd, Silver Spring, MD 20905$500,000
11015 Burnley Terrace, Silver Spring, MD 20902