$983,458
- Land
- 1.61 Acres
- $610,843 per Acre
TBD Mayfly Dr, Montrose, CO 81401
TBD Mayfly Dr, Montrose, CO 81401$983,458
TBD Mayfly Dr, Montrose, CO 81401
TBD Mayfly Dr, Montrose, CO 81401$649,000
2211 Fellows Dr, Montrose, CO 81401
Alexander Matlock NextHome Virtual
$498,000
1893 Cotton Ln, Montrose, CO 81403
1893 Cotton Ln, Montrose, CO 81403$1,249,000
3802 Aspen Grove Ln, Montrose, CO 81401
Diana Atha Keller Williams Colorado West Realty
$151,900
Lot 14 Teton Ct, Montrose, CO 81401
Lot 14 Teton Ct, Montrose, CO 81401$199,000
TBD Lot 2 5800 Rd, Montrose, CO 81403
TBD Lot 2 5800 Rd, Montrose, CO 81403$496,000
2141 tbd Oregon St, Montrose, CO 81401
Marjorie Phelps Phelps Real Estate Group
$390,000
TBD 6725 Rd Unit 2, Montrose, CO 81401
TBD 6725 Rd Unit 2, Montrose, CO 81401$288,000
1123 N Cascade Ave Unit A, Montrose, CO 81401
Peg Evanoika CENTURY 21 Elevated Real Estate
$1,351,750
147 E Main St Unit 147 Main , 18 N Se, Montrose, CO 81401
Scott Elkins Telluride Realty, LLC
$150,000
3302 Donnegal Dr, Montrose, CO 81401
3302 Donnegal Dr, Montrose, CO 81401$449,000
1424 Owl Creek Ave, Montrose, CO 81401
Shawn Carroll NextHome Virtual
$474,000
1715 Alder Dr, Montrose, CO 81401
Emalee Morris Remax Rise Up
$1,289,000
13457 6175 Rd, Montrose, CO 81403
Debra Rowe NextHome Virtual
$1,399,000
250 Sue Bob Ct, Montrose, CO 81403
Mark Covington RE/MAX Alpine View
$680,344
TBD - Lot 5 Mayfly Dr, Montrose, CO 81401
TBD - Lot 5 Mayfly Dr, Montrose, CO 81401$249,000
TBD Lot 28 7250 Rd, Montrose, CO 81403
TBD Lot 28 7250 Rd, Montrose, CO 81403$749,900