$983,458
- Land
- 1.61 Acres
- $610,843 per Acre
TBD Mayfly Dr, Montrose, CO 81401
TBD Mayfly Dr, Montrose, CO 81401$983,458
TBD Mayfly Dr, Montrose, CO 81401
TBD Mayfly Dr, Montrose, CO 81401$235,000
640 W 7th Ave, Nucla, CO 81424
Natalie Binder Telluride Properties LLC
$649,000
2211 Fellows Dr, Montrose, CO 81401
Alexander Matlock NextHome Virtual
$1,249,000
3802 Aspen Grove Ln, Montrose, CO 81401
Diana Atha Keller Williams Colorado West Realty
$680,000
75800 B 76 Road B Rd, Crawford, CO 81415
John Metcalf COLDWELL BANKER DISTINCTIVE PROPERTIES
$151,900
Lot 14 Teton Ct, Montrose, CO 81401
Lot 14 Teton Ct, Montrose, CO 81401$199,000
TBD Lot 2 5800 Rd, Montrose, CO 81403
TBD Lot 2 5800 Rd, Montrose, CO 81403$496,000
2141 tbd Oregon St, Montrose, CO 81401
Marjorie Phelps Phelps Real Estate Group
$824,500
32116 Highway 145, Redvale, CO 81431
Nora Davis Rimrocker Real Estate
$390,000
TBD 6725 Rd Unit 2, Montrose, CO 81401
TBD 6725 Rd Unit 2, Montrose, CO 81401$1,700,000
TBD Grandview Mesa Rd, Crawford, CO 81415
TBD Grandview Mesa Rd, Crawford, CO 81415$288,000
1123 N Cascade Ave Unit A, Montrose, CO 81401
Peg Evanoika CENTURY 21 Elevated Real Estate
$1,351,750
147 E Main St Unit 147 Main , 18 N Se, Montrose, CO 81401
Scott Elkins Telluride Realty, LLC
$1,199,900
5695 Colorado 348, Olathe, CO 81425
GLENN MCCUEN Mountain View Real Estate, LLC
$150,000
3302 Donnegal Dr, Montrose, CO 81401
3302 Donnegal Dr, Montrose, CO 81401$449,000
1424 Owl Creek Ave, Montrose, CO 81401
Shawn Carroll NextHome Virtual
$474,000
1715 Alder Dr, Montrose, CO 81401