$284,900
2238 240th Ave, Mora, MN 55051
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,086 Sq Ft
- Built 1971
Last Sold Summary
- $137/SF
- 28 Days On Market
Current Estimated Value $286,055
Last Listing Agent Lonnie Ness RE/MAX Select, Inc.
2238 240th Ave, Mora, MN 55051$284,900
2238 240th Ave, Mora, MN 55051
Last Sold Summary
Current Estimated Value $286,055
Last Listing Agent Lonnie Ness RE/MAX Select, Inc.
2238 240th Ave, Mora, MN 55051$374,900
2777 Highway 65, Mora, MN 55051
Last Sold Summary
Current Estimated Value $388,264
Last Listing Agent Chuck Carstensen RE/MAX Results
2777 Highway 65, Mora, MN 55051$260,000
1420 Meadowlark Ln, Mora, MN 55051
Last Sold Summary
Current Estimated Value $264,619
Last Listing Agent Jolene Balfany Pemberton RE
1420 Meadowlark Ln, Mora, MN 55051$209,000
518 3rd St, Mora, MN 55051
Last Sold Summary
Current Estimated Value $220,724
Last Listing Agent Kaela Kullman eXp Realty
518 3rd St, Mora, MN 55051$224,000
741 Village Green Place, Mora, MN 55051
Last Sold Summary
Current Estimated Value $221,202
Last Listing Agent Wendy Caswell Aurora Group LLC
741 Village Green Place, Mora, MN 55051$345,000
1373 Highway 65, Mora, MN 55051
Last Sold Summary
Current Estimated Value $361,641
Last Listing Agent Jason Huerkamp Keller Williams Preferred Rlty
1373 Highway 65, Mora, MN 55051$315,000
2577 Little Telander Dr, Mora, MN 55051
Last Sold Summary
Current Estimated Value $321,945
Last Listing Agent Julie Mulford Keller Williams Realty Integrity Lakes
2577 Little Telander Dr, Mora, MN 55051$227,500
26854 Legend St, Mora, MN 55051
Last Sold Summary
Current Estimated Value $243,735
Last Listing Agent Tara Oberfeld Century 21 Atwood