$367,250 Sold Apr 22, 2026
920 Jackson Trace Dr, Morris, AL 35116
- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,320 Sq Ft
- Built 2026
Last Sold Summary
- $158/SF
- 40 Days On Market
Current Estimated Value $360,103
Last Listing Agent Jim Mezrano Adams Homes, LLC
920 Jackson Trace Dr, Morris, AL 35116