$1,230,000
11 Laurel St, Morris Plains, NJ 07950
- 4 Beds
- 3 Baths
- 3,208 Sq Ft
Last Sold Summary
- $383/SF
- 17 Days On Market
Current Estimated Value $1,196,622
Last Listing Agent LOU ANN FELLERS KL SOTHEBY'S INT'L. REALTY
$1,230,000
11 Laurel St, Morris Plains, NJ 07950
Last Sold Summary
Current Estimated Value $1,196,622
$890,000
23 Locust Dr, Morris Plains, NJ 07950
Last Sold Summary
Current Estimated Value $832,691
Last Listing Agent Malcolm Miller COLDWELL BANKER REALTY
$680,000
37 Ferncliff Rd, Morris Plains, NJ 07950
Last Sold Summary
Current Estimated Value $685,647
Last Listing Agent SUSAN GERARDO BHHS HORIZON REALTY
$880,000
15 Nutting Rd, Morris Plains, NJ 07950
Last Sold Summary
Current Estimated Value $880,313
Last Listing Agent OKSANA TABATCHOUK ADVANCED REALTY GROUP LLC
$825,000
6 Holiday Dr, Morris Plains, NJ 07950
Last Sold Summary
Current Estimated Value $813,600
Last Listing Agent Leslie Czapka COLDWELL BANKER REALTY
$1,415,000
4 Ash Cir, Morris Plains, NJ 07950
Last Sold Summary
Current Estimated Value $1,243,339
Last Listing Agent Elizabeth Harper KELLER WILLIAMS PROSPERITY REALTY
$888,800
13 Mountview Rd, Morris Plains, NJ 07950
Last Sold Summary
Current Estimated Value $860,538
Last Listing Agent Roman Balandin Roman Balandin Realty LLC
13 Mountview Rd, Morris Plains, NJ 07950
$1,150,000
44 Glenbrook Rd, Morris Plains, NJ 07950
Last Sold Summary
Current Estimated Value $1,127,812
Last Listing Agent Kelly Hartnett Berkshire Hathaway Home Services Fox & Roach Realtors - Livingston
$430,000
16BD Foxwood Dr Unit BD, Morris Plains Boro, NJ 07950