$132,325
- Land
- 67 Acres
- $1,975 per Acre
0 Doc Clark Rd, Morton, MS 39117
0 Doc Clark Rd, Morton, MS 39117$132,325
0 Doc Clark Rd, Morton, MS 39117
0 Doc Clark Rd, Morton, MS 39117$2,321,995
Hwy 13 Morton Ms, Morton, MS 39117
Hwy 13 Morton Ms, Morton, MS 39117$396,000
0 Highway 13 Hwy S Unit 24653083, Morton, MS 39117
0 Highway 13 Hwy S Unit 24653083, Morton, MS 39117$250,000
0 Old Highway 80 E Unit 23883316, Morton, MS 39117
0 Old Highway 80 E Unit 23883316, Morton, MS 39117$353,295
609 Barker Rd, Morton, MS 39117
609 Barker Rd, Morton, MS 39117$1,336,000
0 Scales Rd, Morton, MS 39117
0 Scales Rd, Morton, MS 39117$75,600
0 Morton Rankin Rd Unit 4143565, Morton, MS 39117
0 Morton Rankin Rd Unit 4143565, Morton, MS 39117$342,700
0 Mississippi 481, Morton, MS 39117
0 Mississippi 481, Morton, MS 39117$171,350
0 Mississippi 481, Morton, MS 39117
0 Mississippi 481, Morton, MS 39117$223,600
3 Mississippi 483, Morton, MS 39117
3 Mississippi 483, Morton, MS 39117$133,000
0 Morton-Rankin County Line Rd Unit 4138490, Morton, MS 39117
0 Morton-Rankin County Line Rd Unit 4138490, Morton, MS 39117$648,000
331 D Williams Rd, Morton, MS 39117
331 D Williams Rd, Morton, MS 39117$260,000
2 Mississippi 483, Morton, MS 39117
2 Mississippi 483, Morton, MS 39117$135,000
0 Stuart Rd, Morton, MS 39117
0 Stuart Rd, Morton, MS 39117$160,000
0 Mississippi 481, Morton, MS 39117
0 Mississippi 481, Morton, MS 39117$395,000
0 Airport Rd, Morton, MS 39117
0 Airport Rd, Morton, MS 39117$67,000
0 Morton-Rankin County Line Rd Unit 4102328, Morton, MS 39117