$3,500,000
- Land
- 7.32 Acres
- $478,142 per Acre
5292 Beckwith Rd, Mount Juliet, TN 37122
5292 Beckwith Rd, Mount Juliet, TN 37122$3,500,000
5292 Beckwith Rd, Mount Juliet, TN 37122
5292 Beckwith Rd, Mount Juliet, TN 37122$429,995 New Construction
248 Limestone Way, Lebanon, TN 37087
$812,990 New Construction
144 Windtree Club Dr, Mount Juliet, TN 37122
$509,590 New Construction
421 Briar Aly, Mt. Juliet, TN 37122
Chad Ramsey Meritage Homes of Tennessee, Inc.
$410,000
1617 Alsdale Rd, Mount Juliet, TN 37122
Shelly Hudson Benchmark Realty, LLC
$604,990 New Construction
207 Acmon Blue Blvd, Mount Juliet, TN 37122
$315,000 Coming Soon
407 Starlite Trail, Mount Juliet, TN 37122
Ian Harms Crye-Leike, Inc., REALTORS
$580,000
115 Pascal Dr, Mount Juliet, TN 37122
Vikki Williams Epique Realty
$429,900
220 Old Towne Dr, Mount Juliet, TN 37122
Pearson Flynn Mark Spain Real Estate
$582,400 New Construction
820 John Dale Dr, Mt. Juliet, TN 37122
Katherine Blower Davidson Homes, LLC
$349,900
1997 Logue Rd, Mount Juliet, TN 37122
John Graves Cumberland Real Estate LLC
$609,000
101 Stewarts Landing Dr, Mount Juliet, TN 37122
Dana Lohr Compass
$1,599,000
9298 Lebanon Rd, Mount Juliet, TN 37122
Todd Elliott RE/MAX West Main Realty
$689,900
1015 Singing Springs Rd, Mount Juliet, TN 37122
Seth Campbell Blackwell Realty
$639,000 Open Sat 11AM - 3PM
27 Ora Ct, Mt. Juliet, TN 37122
Ashley Rolf Toll Brothers Real Estate, Inc
$530,000
1467 Autumn Leaf Ln, Mt. Juliet, TN 37122
Kelly Kormos Benchmark Realty, LLC
$379,990 New Construction
304 Lynwood Station Blvd, Mount Juliet, TN 37122