$1,100,000
22 Willetts Rd, Mount Kisco, NY 10549
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,401 Sq Ft
- Built 1900
Last Sold Summary
- 6% Below List Price
- $458/SF
- 65 Days On Market
Current Estimated Value $1,222,966
Last Listing Agent Mary Palmerton
22 Willetts Rd, Mount Kisco, NY 10549